Aktualności
 • X LAT ULTRA CHAOS PIKNIK! (22-06-2018)
  Dziesięć lat minęło jak jeden dzień! Największy w naszym kraju festiwal D.I.Y. co roku odwiedza spora ilość punkowej (i nie tylko) publiczności. A że jubileusz zobowiązuje wydaliśmy LP/CD/album z nagraniami i zdjęciami przypominających poprzedni edycje.
 • THE SMITHS. Piosenki o twoim życiu (16-04-2018)
  Pierwsza polska biografia zespołu, którego muzyka wpływał i wciąż wpływa na kolejne pokolenia. 350 strona, zdjęcia, okładki, pełna dyskografia. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o "Kowalskich". Po prostu.
 • CAŁA GÓRA BARWINKÓW "Sposoby" (16-04-2018)
  Piąte wydawnictwo tego zasłużonego zespołu przenosi nas na muzyczne drogi, które spowija klasyczne ska z nutką reggae i szczypta rocka:) Słucha się świetnie, polecany nie tylko fanom!
 • ABSURD "Anomalia" (01-02-2018)
  Epidemia Absurdu wybuchła jesienią 1984 roku. I chociaż trwała niecałe dwa lata mocno zapadła w pamięć punkowców i nowofalowców. Po latach ukazuje się płyta winylowa z nagraniami koncertowymi z Jarocina, Róbrege i Famy. Będąca zarazem debiutem płytowym zespołu...
 • SHASHAMANE ,, Origin&Culcha" (01-02-2018)
  Ostatnia rootsowe premiera roku 2017! Korzenne roots reggae, dubowy, ostry sos i mocne wokale. Debiut zespołu złożonego z muzyków grających w wielu znanych formacjach reggae.
 • ROPIEŃ "Początek końca świata" (19-10-2017)
  Debiut płytowy gdańskiej załogi. Muzyka nie dająca się sklasyfikować, punk rock? metal? zimna fala? Mieszanka mocno wybuchowa! Warto posłuchać.
 • Nowa płyta Janusza Reichela! (19-10-2017)
  Nowy album to 9 utworów. Mocne polityczne teksty i gitara akustyczna, od czasu do czasu wspierana przez inne instrumenty. Ta płyta daje do myślenia!
Nowości w sklepie
  • STROJNOWY "Wolność serc"
   Liderem zespołu jest Piotr Strojnowski, współzałożyciel i pierwszy lider legendarnego zespołu Daab. Muzyczna bezpretensjonalność oraz teksty Piotra wypełniają niszę w liryce polskiej muzyki, w której tak niewiele słyszy się komentarzy do czasów współczesnych. Śpiewa również o miłości w sposób bardziej wyrafinowany niż standardowy poziom polskiej piosenki.
  • CELA NR 3 "Druga stilonka"
   Klasyka polskiego melodyjnego punka 77 z lat 80-tych. Cela nr 3 w latach 80-tych nagrała trzy demówki, ktorych oczywiście nie chciało im się wtedy wydawać - wśród załogi krążyły na przegrywanych stilonkach. Po 30-stu latach prezentujemy drugi winyl z tymi nagraniami.
  • WIERSZE. WSZYSTKIE. Tom 1 i 2. Jacek Podsiadło
   Wszystkie wiersze Jacka zebrane w dwóch tomach i wydane przez Autora! Oba tomy stanowia integralną część, to w sumie 1182 stron. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy poezję lubią lub chcą polubić. Nakład limitowany.
  • PENNY RIMBAUD "Oh Magic Kingdom"
   Materiał został pierwotnie wydany w 2011 roku w nakładzie 60 szt. 27 minut mrocznego jazzu, industrialu, rockowego szumu z dodatkiem wiolonczeli. Do poezji Pennyego muzykę stworzył nowojorski duet JAPANTHER.
  • DEAD CAN DANCE "Dionysus"
   Duet Dead Can Dance wydaje nowy album! ,,Dionysus" ukaże się 2 listopada nakładem [PIAS] Recordings. To pierwszy od sześciu lat premierowy materiał Lisy Gerrard i Brendana Perryego - w 2012 roku zespół powrócił po wielu latach milczenia z płytą ,,Anastasis".
  • MADE IN POLAND "Kult"
   Made In Poland to zasłuzona i jedna z najpopularniejszcyh grup post punkowych w naszym kraju. Nowy album to nowe wyzwanie jakie stawia nam obecny czas, jest na niej wszystko to co lubicie czyli przestrzeń, bass i mroczny wokal.
  • THE PAU "Ku"
   Muzyka i słowo w punk rocku osiągnęły apogeum, jakiego wcześniej nie zaliczyły najwybitniejsze zespoły innych nurtów aż do tej pory. Scalenie drapieżności brzmienia gitarowego, szybkiego bitu i wokalu na pograniczu krzyku energią buntu roztrzaskują w pył zasiedziałość ludzką, prowokują do reakcji: entuzjastycznego przyjęcia lub gwałtownego odrzucenia...