PLAGIAT 199 i KAZIK
22-09-2010

Do stacji radiowych trafiają "Czarne loki" u nas do przesłuchania:

CZARNE LOKI

Płyta przedpremierowo do kupienia na koncertach zespołu i w wybranych sklepach internetowych, w sprzedaży sklepowej od połowy października!

 

 

Info o zespole i płycie:

 plagiat_do.jpg

 

Plagiat 199 – Zespół, który doskonale potrafi zmieszać kilka gatunków: punk, ska i reggae. Powstał pod koniec 1998 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Już po pierwszych koncertach widać było charyzmę i mocne zaangażowanie w to co robią. Z roku na rok stawali się coraz bardziej rozpoznawalni. Na debiutancką płytę kazali swoim fanom długi czekać, ”Biały Kaftanik” ukazał się w 2007 roku i do tej pory sprzedało się kilka tysięcy egzemplarzy. Ich twórczość docenił zespół Kult zapraszając Plagiat na wszystkie koncerty, podczas „pomarańczowej trasy” w 2008 roku. Koncerty będące domeną zespołu procentują i w 2009 roku występują m.in. na festiwalu w Jarocinie, grają na dużej scenie, razem z wieloma zagranicznymi gwiazdami. W roku 2010 zespół nagrał swoją drugą płytę. "Do Przodu" to 11 utworów, bardzo energetycznych, niezwalniających tempa z momentami mocnymi i ostrymi tekstami. Gościnnie na płycie usłyszymy w dwóch utworach  Kazika Staszewskiego (singiel promujący wydawnictwo „Czarne loki”) oraz Dr Yry z zespołu El Dupa.

Magda, wokalistka, tak mówi o Kaziku:

- Z Kazikiem poznaliśmy się już w roku 2008 podczas trasy październikowej i od tego czasu odbyliśmy wiele wspólnych koncertów, co zaowocowało, nazwijmy to, wzajemną sympatią, toteż pomysł nagrania wspólnie piosenki spodobał mu się i tak też powstał kawałek "czarne loki".

I wspólnym pobycie w studio:

- Spotkanie z Kazikiem i Dr. Yrym w studio przebiegało, jak zwykle, w bardzo przyjacielskiej i "nieformalnej" atmosferze. Nagrania " poszły gładko", ale bez pośpiechu, mieliśmy tym razem duży komfort czasowy. Po nagraniach mieliśmy jeszcze cały wieczór na rozmowy i wygłupy, bez których przecież obejść by się w takim towarzystwie nie mogło….

Obok tej płyty nie sposób przejść obojętnie!

 

Strona internetowa zespołu:

www.plagiat199.pl

Spis utworów:

1. Proces

2. Wybaczam

3. Moja dziewczyna

4. Bunt

5. Czarne loki

6. Vladimir Boudnik

7. Przyjaźń

8. 1000 słów

9. Obłęd

10. Banał

12. Kot

 

Dostępne u nas i na koncertach są już koszulki i plakietki zespołu!

 plagiat_koszulki.jpg


A w dziale koncerty i na stronie www.plagiat199.pl pełna lista koncertów!


 

 

Powrót
Komentarze
Temat
Treść
Podpis
enter the words above