REDAKCJA, LENIWIEC i UNDREGROUND FACTORY w GLIWICACH!
26-10-2014

underground art and culture

21.11.2014 Gliwice Stacja Artystyczna Rynek, Rock’a Music Club

Wystawa UNDERGROUND FACTORY – Stacja Artystyczna Rynek, otwarcie g. 16:00, wstęp bezpłatny, wystawa czynna codziennie miedzy 12-18:00 do 28.11.2014.                                             Prace Petra, artysty związanego z wydawnictwami niezależnymi, na swoim koncie ma kilkaset okładek płyt, plakatów czy koszulek. Charakterystyczny, ekspresyjny i niepowtarzalny styl, niebojący się wyzwań to cechy artysty.

Koncert Rock’a Music Club Gliwice Rynek 18, godz. 19:30 bilety w przedsprzedaży 20,00 zł w dniu koncertu 25,00 zł

Leniwiec

Gra melodyjną, czadową mieszankę punk-rocka, reggae i ska wzbogaconą dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Muzyka w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor.

Redakcja

Zespół z upodobaniem sięga po gitarowe przeboje oparte na tradycyjnym rock'n'rollu nie unikając niekiedy bardziej punkowych rytmów czy pojawiających się nader często wpływów reggae, które dla wielu fanów mogą być łącznikiem dokonań Redakcji z tym, co Dusza tworzył w formacji DiM, Śmierć Kliniczna, czy Absurd.

21.11. plakat mały.jpg 

Powrót
Komentarze
Temat
Treść
Podpis
enter the words above