FREE COLOURS # 24
04-05-2015

Zawartość numeru:

Dla miłośników krajowej muzyki argumentem za kupieniem Free Colours są na pewno wywiady z dziewczynami z I Grades, które szczerze opowiadają o swoich zagranicznych wojażach, zalotach Jamajczyków oraz przytłaczających czasem różnicach kulturowych.

W bardzo dużym i niezwykle ciekawym wywiadzie pokazuje się Damian SyjonFam. Opowiada o swojej muzycznej drodze oraz miejscach, które są dla niego ważne.

Jest też wywiad z Kamanem z Miki Mousoleum, czyli człowiekiem, który jako jeden z pierwszych zaczął grać w Polsce reggae.

Miłośników muzyki zagranicznej czekają rozmowy z Chronixxem, bardzo długa opowieść Meta Dia oraz niewiele krótsze z Johnnym Osbournem. Na pewno ucieszy was rozmowa z Vibronics oraz Train To Roots, Ward 21 i Riddim Tuffa.

Nadwiślańskie dźwięki reprezentują również Raggafaya, Konopians oraz kolejny odcinek Historii Polskiego Reggae wg Ruty.

Prezentujemy również wyniki, nieoczekiwane raczej, naszego konkursu na przebój polskiego reggae w ostatnich 30 latach. Rezultaty wywołają zapewne burzliwą dyskusję w niejednym domu.

Mamy też bardzo fajny bonus w postaci płyty dvd z teledyskami polskich wykonawców. Wśród nich Bednarek, Damian SyjonFam, Tabu, Raggafaya, Mesajah oraz wielu innych.

 24 okładka internet.png

najszybciej kupisz tu:

 http://www.sklep.zima.slask.pl

 

Powrót
Komentarze
Temat
Treść
Podpis
enter the words above